Правила внутрішнього розпорядку для пацієнтів стаціонарних відділень КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ»

Шановні пацієнти!

Ви перебуваєте на стаціонарному лікуванні в КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ»

Наша мета – відновити Ваше здоров’я. Однак пям´ятайте, що найліпшого результату можливо досягти лише спільними зусиллями – Вашими та медичного персоналу. Тому адміністрація закладу просить Вас дотримуватись правил внутрішнього розпорядку, а саме:

 1. Дотримуйтесь розпорядку дня у відділенні.

 2. Знімати верхній одяг при надходженні у відділення

 3. Дотримуйтесь розпорядку відвідування пацієнтів – щодня з 7:00 до 15:00 та з 17:00 до 20:00.

 4. Дізнайтеся прізвище, ім’я та по-батькові Вашого лікуючого лікаря у чергової медичної сестри відділення в яке Вас госпіталізували.

 5. Будьте у своїй палаті під час обходу лікарів згідно з розпорядком дня у відділенні, в час, відведений для виконання процедур, вимірювання температури тіла, прийому ліків тощо.

 6. Завжди дотримуйтеся рекомендацій лікуючого лікаря, зокрема щодо прийому лікарських засобів, харчування, фізичного та психологічного навантаження, відмови від шкідливих звичок.

 7. Будьте ввічливим з медичним персоналом, відвідувачами та іншими пацієнтами.

 8. Дбайливо ставтесь до майна закладу, підтримуйте чистоту і порядок у приміщеннях загального користування, якщо дозволяє стан здоров’я, самостійно застилайте своє ліжко і впорядковуйте при ліжкову тумбочку.тумбочку.

 9. Не зберігайте особисті речі та лікарські засоби за при ліжковою тумбочкою, під ліжком, подушкою чи матрацом, на підвіконні.

 10. Вживайте їжу тільки в їдальні відділення.

 11. Зберігайте продукти харчування у холодильнику в пакетах або ємкостях, зазначаючи на них: своє прізвище ім’я та по-батькові, номер палати, дату отримання продукту.

 12. Не рекламуйте у будь-якій формі лікарські засоби та вироби медичного призначення, не продавайте їх та не обмінюйтеся ними з іншими пацієнтами.

 13. Не залишайте відділення та заклад без дозволу лікуючого лікаря.

 14. Не вживайте тютюнові вироби, алкогольні напої, наркотичні засоби та психотропні речовини у приміщеннях закладу та на його території.

 15. Не приносьте в заклад вогнепальну зброю, колючі та ріжучі предмети, тютюнові вироби, алкогольні напої, наркотичні засоби, психотропні речовини, продукти харчування сумнівної якості, рослини з сильним запахом, хімічні реактиви, отрути та лікарські засоби.

 16. Не перемовляйтеся через вікно у палаті та не перехиляйтеся через підвіконня.

 17. Не користуйтеся та не встановлюйте самостійно електрокип’ятильники, подовжувачі, трійники та інші електроприлади.

За порушення правил внутрішнього розпорядку пацієнта виписують з відділення та ставлять про це відмітку в карті стаціонарного хворого й лікарняному листку.

Будьте обачними! Не довіряйте особисті речі стороннім особам, не тримайте в палаті великі суми грошей,коштовні речі та прикраси.

З повагою,
Адміністрація комунального лікувально-профілактичного закладу
«Сосницька центральна районна лікарня»
Сосницької районної ради