Інформація
КНП
«Сосницька лікарня» Сосницької селищної ради про намір передати нерухоме майно в оренду, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Сосницької селищної радиНазва об’єкту:
1)
Нежитлова кімната, загальною площею 19,8 кв.м., яка розташована на першому поверсі двоповерхової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Якова Скидана, 5/3, смт. Сосниця, Корюківський район, Чернігівська область.

Балансоутримувач: КНП «Сосницька лікарня» Сосницької селищної ради.
Мета використання об’єкта оренди: для провадження діяльності з медичної практики.
Розмір орендної плати: буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Сосницької селищної ради, затвердженої рішенням сесії селищної ради 7 скликання.
Термін, на який майно передається в оренду: 2 роки 11 місяців.
Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявників, які викладаються у заяві на передачу в оренду майна:
– зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та його належного утримання;
– погодження з умовами типового договору оренди;
– погодження з базовою орендною платою;
– погодження забезпечення зобов’язання зі сплати орендної плати у вигляді завдатку в розмірі не меншому, ніж орендна плата за перший (базовий) місяць оренди;
Заяви про оренду майна приймаються по 11 березня 2022 року включно до КНП «Сосницька лікарня» Сосницької селищної ради, за адресою: вул. Якова Скидна, 5/3, смт. Сосниця, Чернігівської області.

Директор Олег МАКСИМЕНКО