Звертаємось до Вас з занепокоєнням, щодо ситуації, що склалася з приводу оплати праці медичним працівникам комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради ( далі – КНП «Сосницька ЦРЛ») та просимо Вас посприяти у вирішенні даного питання.

КНП «Сосницька ЦРЛ» єдиний в Сосницькому районі Чернігівської області медичний заклад, що надає вторинну медичну допомогу населенню нашого району, яке складає трохи більше 18 тисяч осіб, має цілодобовий стаціонар, який забезпечує надання відповідної медичної допомоги кожному жителю нашого району, який такої потребує. Проте починаючи з початку 2020 року працівники КНП «Сосницька ЦРЛ» мають несприятливу ситуацію з приводу оплати праці, а саме постійна затримка з виплатою заробітної плати, сьогодні на календарі середина квітня, а працівники ще не отримали заробітна плата за березень 2020 року . Також звертаємо Вашу увагу, що майже кожного місяця виплата заробітної плати проводиться декількома частинами, трьома, чотирма, хоча відповідно до чинного законодавства України та колективного договору КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» виплата заробітної плати повинна виплачуватись двома частинами не пізніше 4-го та 18-го числа кожного місяця.

Ми кожного місяця отримуємо квитанції за комунальні послуги, маємо дітей, маємо харчуватися, оплачувати послуги, купувати ліки, одяг та взуття, при цьому маючи таку мізерну заробітну плату і ту не отримуємо вчасно. Соціальна та емоційна напруга в медичному колективі нашого закладу наростає з кожним днем.

Враховуючи вищевказане колектив медичних працівників КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ» звертається до Вас з проханням в найкоротший термін вирішити питання з приводу заборгованості, щодо виплати заробітної плати за березень місяць 2020 року, в іншому випадку Ми будемо змушені звернутися до суду за захистом порушеного права та відновлення соціальної справедливості.